Joanna Kasprzycka-Rosikoń

EY został uznany przez Forrester Research za lidera w zakresie usług doradztwa w obszarze innowacji w raporcie The Forrester Wave™: Innovation Consulting Services Providers, Q4 2018.

W raporcie porównywano usługi świadczone przez osiem wiodących firm konsultingowych pod kątem kompetencji w zakresie innowacji, m.in. strategii innowacji, kultury innowacyjności, ekosystemów innowacji, zarządzania procesem innowacji oraz wyspecjalizowanych technologii dedykowanych do wspierania procesu innowacji. Ocena Forrestera ma za zadanie wspomóc osoby odpowiedzialne za innowacje w firmach w wyborze dostawców wspierających te kluczowe obszary. Kluczowym elementem, który wyróżnia EY na tle innych podmiotów jest to „jak łączy biznes, design i zaawansowane umiejętności technologiczne w ramach współpracujących zespołów”.

Spośród kompetencji technologicznych, EY posiada dedykowaną platformę do zarządzania procesem innowacji, tzw. idea management system. Platforma umożliwia w kontrolowany oraz ustrukturyzowany sposób zarządzać procesem od momentu ideacji po etap selekcji najlepszych pomysłów do wdrożenia. Platforma  wykorzystuje analitykę profilowania celem tworzenia zespołów o odpowiednich umiejętnościach do realizacji konkretnych zadań.

 

Link do pełnego raportu: https://www.ey.com/Publication/vwLUAssets/ey-is-named-a-forrester-wave-leader/$FILE/ey-is-named-a-forrester-wave-leader.pdf

Więcej informacji: https://www.ey.com/en_gl/news/2018/10/ey-named-a-leader-in-innovation-consulting-services-by-independent-research-firm

Podziel się:

O autorze:

Joanna Kasprzycka-Rosikoń

Open Innovation Leader w EY Crowdsourcing, Joanna posiada doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu projektów zarówno dla biznesu, jak i sektora publicznego.